Już 6 czerwca w klubie Jednorożec przenosimy się w czasie do najgorętszych lat 2000, kiedy na parkietach królowały największe hity i gwiazdy, które znaliśmy z dyskotek szkolnych! 

Przygotuj się na niezapomniany klimat z muzyką takich artystów jak:
Ich Troje – „A wszystko to…”,
Doda – Królowa skandali i parkietów,
Britney Spears – „Oops!… I Did It Again”,
Ricky Martin – „Livin’ la Vida Loca”
,
Enrique Iglesias – „Hero”
,
Gosia Andrzejewicz – „Słowa”
,
Stachursky – „Typ niepokorny”
,
i wielu innych, którzy podbijali serca i listy przebojów!

Doda – Królowa skandali i parkietów,
Britney Spears – „Oops!… I Did It Again”,
Ricky Martin – „Livin’ la Vida Loca”
Enrique Iglesias – „Hero”
Gosia Andrzejewicz – „Słowa”
Stachursky – „Typ niepokorny”
i wielu innych, którzy podbijali serca i listy przebojów!
Jeśli pamiętasz te czasy, wiesz, że dyskoteki szkolne były pełne kolorowych świateł, blasku neonów, i niekończących się hitów, które każdy śpiewał z pamięci!
W latach 2000 nie mogło zabraknąć szalonych fryzur, odblaskowych ubrań i neonowych bransoletek. A na parkiecie – tańce do rana! 
Nie byłeś wtedy jeszcze na parkiecie? Żaden problem!
Przyjdź i poczuj, jak wyglądała tamta era – taneczna, szalona i pełna pozytywnej energii!
